سعادت آباد / تهرانپارس

شنبه تا جمعه : 8.00 - 20.00

دسته‌بندی نشده

ارائه خدمات لمینت و کامپوزیت در شمال تهران

از بهترین روش ها برای سفید کردن دندان لمینت و کامپوزیت در شمال تهران می باشد. با ارائه خدمات دندانپزشکی از قبیل لمینت و کامپوزیت  می توان نسبت به سفید کردن و ترمیم دندان اقدام نمود. دندانپزشکان متخصص در حوزه لمینت و کامپوزیت در شمال تهران از بهترین تجهیزات جهت ارائه خدمات مربوطه بهره می برند.

فایل صوتی  کامپوزیت دندان چیست ؟ همه چیر درباره کامپوزیت دندان

 

سفیدی دندان ها
سفیدکردن دندان

کامپوزیت دندان در دندانپزشکی زیبایی دکتر سید حسنی متخصص لمینت و کامپوزیت طرح لبخند در شرق غرب شمال تهرانبرای مشاوره با مطب Dental Castle روی لینک زیر کلیک کنید : 

ارتباط با ما ☎️📞

 

گالری عکس قبل و بعد کامپوزیت دندان کلیک

 

دسترسی سریع به مطالب

قیمت کامپوزیت دندان تفاوت کامپوزیت و لمینت چیست؟
 برند ونیر کامپوزیت  کامپوزیت دندان 
مقایسه کامپوزیت میکروفیل با کامپوزیت آی پی ای چند نوع کامپوزیت دندان وجود دارد
 ونیر کامپوزیت دندان چه مزایایی دارد سوالات لمینت و کامپوزیت 

با پوشش دندان در روش لمینت و کامپوزیت علاوه بر سفیدی دندان می توان نسبت به ترمیم دندان اقدام نمود.مرکز زیبایی وو مطب دندانپزشکی زیبایی لمینت و کامپوزیت مناسب برای اهالی خوب شمال تهران نیاوران زعفرانیه اندرزگو کامرانیه پاسداران بهترین مسیر و بهترین قیمت ها فقط 390 هزار تومان برای هر واحد لمینت

مرکز دندانپزشکی زعفرانیه

شماره تماس با مطب و مرکز دندانپزشکی دکتر سید محسنی :

021-223-666-50

تماس در خارج ساعات کاری :

0922-135-22-35

آدرس شعبه 1 : زعفرانیه خیابان مقدرس اردبیلی- خیابان ب – پلاک1 – واحد 8

instagram

گالری و عکس های بیشتر در مرکز دندانپزشکی دکتر سید محسنی کلیک

قیمت لمینت و کامپوزیت دندان

به جرات میتوان گفت مرکز دندانپزشکی دکتر سید محسنی یکی از ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات دندانپزشکی زیبایی از جمله لمینت و کامپوزیت را انجام میدهند.

هر واحد کامپوزیت + جرم گیری = 390

بلیچینگ دندان = 550 هزار تومان


قیمت های مارا با سایر مراکز مقایسه کنید

تضمین در کیفیت و قیمت خدمات زیبایی دندان


سفیدی دندان با لمینت و کامپوزیت

دندان یکی از مهم ترین اجزاء بدن است که باید به بهترین نحو از آن مراقبت نمود. همانطور که می دانید دندان های مرتب و سفید به داشتن ظاهری زیبا و جذاب کمک می کند.

از این رو اقشار مختلف جامعه به تمیزی و سفیدی دندان اهمیت زیادی می دهند. برای محافظت از دندان و سفیدی آن راهکار های مختلفی پیش روی افراد قرار دارد. از روش های مناسب برای ترمیم و سفیدی دندان می توان به لمینت و کامپوزیت دندان اشاره کرد که به روش علمی و با بهترین تجهیزات در مطب های تخصصی انجام می شود.

سفیدی دندان با لمینت و کامپوزیت در شمال تهران

از بین بهترین روش های علمی برای سفید کنندگی دندان بهره گیری از روش هایی مانند لمینت و کامپوزیت می باشد. با توجه به فعالیت متخصصین سفیدی دندان با لمینت و کامپوزیت در شمال تهران مراجعه کنندگان به مطب های تخصصی می توانند بهترین خدمات را در این زمینه دریافت نمایند.

سفیدی دندان با لمینت

با بهره گیری از روش لمینت دندان می توان لبخندی زیبا داشت که منجر به افزایش اعتماد به نفس فرد می شود. در روش سفید کردن دندان با لمینت مهم ترین اصل استفاده از مواد درجه یک و با کیفیت می باشد. مواد مورد استفاده در روش لمینت دندان پوشش نازکی از سرامیک یا پرسلن است که با کمک چسب بر روی دندان ها قرار می گیرد. قرار گرفتن پوشش لمینت بر روی دندان ظاهری زیبا و شیک به دندان ها می دهد.

با توجه به کیفیت عالی مواد مورد استفاده در پوشش لمینت دندان این مواد در برابر سایش از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. از دیگر مزایای سفید کردن دندان با روش لمینت می توان به ماندگاری بالای پوشش مورد استفاده اشاره کرد. با استفاده از روش لمینت علاوه بر سفید نمودن دندان می توان عیوبی مانند شکستگی دندان، فاصله بین دندان ها و … را نیز به خوبی رفع نمود.

کامپوزیت راهی مناسب برای سفیدی دندان

از دیگر روش های مناسب برای سفیدی دندان و به اصطلاح طرح اصلاح لبخند کامپوزیت دندان است که جزء زیر شاخه های لمینت دندان محسوب می شود. در تهیه روکش های کامپوزیت جهت سفیدی دندان از ماده ای به نام رزین استفاده می گردد. متخصصین دندانپزشکی ماده کامپوزیت را به صورت مستقیم بر روی دندان قرار داده و سپس بدان شکل و فرم می دهد. ماده کامپوزیت به صورت چند لایه بر روی دندان قرار گرفته و دندان را زیبا و سفید می کند.

از روش کامپوزیت عمدتا برای ترمیم و پوشش دندان های جلو استفاده می شود. با کمک روش کامپوزیت علاوه بر سفید نمودن دندان هایی که دارای تغییر رنگ شده اند می توان به ترمیم دندان های لب پر شده و نیز رفع فاصله های دندانی اقدام نمود. در حال حاضر بسیاری از افراد برای سفیدی دندان به متخصصین در این حوزه مراجعه نموده و از روش لمینت و کامپوزیت برای سفیدی دندان بهره می برند. امروزه متخصصین دندانپزشک در حوزه لمینت و کامپوزیت در شمال تهران و دیگر نقاط کشور بهترین خدمات در این زمینه را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند.

تفاوت لمینت با کامپوزیت

برای اجرای لمینت بر روی دندان باید لایه نازکی از مینای دندان را تراش بدهند تا روکش به خوبی با دندان پیوند بخورد. اما در روش کامپوزیت برای سفید کردن دندان ماده کامپوزیت بدون تخریب مینای دندان بر روی دندان قرار داده شده و توسط دندانپزشک فرم و شکل می گیرد. برای کسانی که به دنبال تعمیر و ترمیم دندان خود هستند لمینت راه حل مناسبی می باشد. از طرف دیگر لمینت دندان ماندگاری بالایی نسبت به روش کامپوزیت دارد.

به دلیل تغییر رنگ مواد مورد استفاده در روش کامپوزیت هر شش ماه نیاز به پولیش دندان است. اما در روش سفید کردن دندان با لمینت دندان دچار تغییر رنگ نمی شود و نیازی به پولیش و مراقبت های دوره ای نیست. با این حال با توجه به وضعیت دندان ها متخصصین از روش های مناسب بهره می برند.

ارائه خدمات تخصصی لمینت و کامپوزیت در شمال تهران

در حال حاضر افراد زیادی از ساکنان شهر تهران برای دریافت خدمات دندانپزشکی از جمله سفید کردن دندان به وسیله لمینت و کامپوزیت به دنبال پزشکان متعهد و متخصص هستند. در مناطق شمالی شهر تهران از جمله زعفرانیه و سعادت آباد مطب های تخصصی فعال در حوزه دندانپزشکی با سابقه بالا و متخصصین متعهد مشغول فعالیت هستند.

از این رو کسانی که خواهان دریافت خدمات لمینت و کامپوزیت در شمال تهران هستند می توانند خدمات فوق را از مطب های تخصصی دندانپزشکی فعال در منطقه شمال تهران دریافت کنند. از جمله متخصصین لمینت و کامپوزیت در شمال تهران می توان به دکتر سید محسنی اشاره نمود که خدمات دندانپزشکی را با بهترین قیمت ارائه می کند.

ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی در

نیاوران زعفرانیه اندرزگو

کامرانیه پاسداران میرداماد

سعادت اباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *