دندانپزشکی شبانه روزی در شمال تهران

دندانپزشکی شبانه روزی در شمال تهران

موضوعاتی که در ادامه میخوانید :

مزایای مراکز دندانپزشکی شبانه روزی در شمال تهران

حوادث اتفاق می افتد ، و در صورت بروز آن ، مراقبت های فوری دندانپزشکی می تواند برای سلامت دهان و دندان و کل بدن شما بسیار مفید باشد.

در حالی که برخی از بیماران از ترس هزینه های زیاد از چنین درمانی اجتناب می کنند ، اما حقیقت این است که اجتناب از دندانپزشک صرفاً منجر به افزایش هزینه های طولانی مدت و پیامدهای نامطلوب ، حتی مضر خواهد شد.

دندانپزشکی شبانه روزی در شمال تهران

بدندانپزشکی شبانه روزی در شمال تهران ؛ رخی از مزایای مراقبت های فوری دندانپزشکی عبارتند از:

  • پیشگیری از دست دادن دندان
  • تسکین فوری درد
  • کاهش هزینه های بلند مدت دندانپزشکی
  • ظاهر زیباشناختی پیشرفته
  • پیشگیری از عفونت های دهانی

در موارد اضطراری دندانپزشکی ، جستجوی مراقبت فوری از اهمیت بالایی برخوردار است. بی توجهی به وضعیت شما می تواند منجر به مشکلات جدی دهان و سلامت آن شود.

مطالب مرتبط

دندانپزشکی شبانه روزی در تهران

دندانپزشکی شبانه روزی در پونک

مرکز دندانپزشکی شبانه روزی تجریش

دندانپزشکی شبانه روزی زعفرانیه

دندانپزشکی شبانه روزی در شمال تهران

دندانپزشکی شبانه روزی در شمال تهران ؛ هفت علامت نیاز به مراقبت های فوری دندانپزشکی

همه آسیب ها نمی توانند منتظر قرار ملاقات باشند. در بعضی موارد ، حوادث یا شرایط دندانی نیاز به توجه فوری دارند تا از آسیب بیشتر جلوگیری کرده و دردی را تسکین دهند. موارد زیر 7 مشکل دندانی است که نیاز به مراقبت های فوری دندانپزشکی دارند:

1-دندان شما در حال افتادن است

این اتفاق می تواند بسیار آزار دهنده باشد ، اما همچنین یکی از واضح ترین سیگنال هایی است که شما باید فوراً به دندانپزشک اورژانس مراجعه کنید. این که به دلیل آسیب ورزشی ، زمین خوردن یا گاز گرفتن یک ماده غذایی سخت رخ داده باشد ، مراقبت های فوری دندانپزشکی برای نجات دندان بسیار مهم است.

2-دندان شما شکسته / خرد شده است 

اگر شکستگی شما جزئی باشد ، احتمالاً می توانید تا قرار بعدی خود صبر کنید ، با این وجود وقفه شدید یا شکستگی همراه با درد به این معنی است که شما باید در اسرع وقت به دندانپزشک یا مرکز شبانه روزی مراجعه کنید. او احتمالاً با روکش ، پیوند یا تاج آن را برطرف می کند تا زیبایی را برگرداند و لبخند شما را راحت کند.

3-شما یک تاج دندان یا پر کننده از دست داده اید 

اکثر بیماران پر کردن یا تاج از دست رفته را فقط یک ناراحتی می دانند ، اما انجام این کار یک اشتباه بزرگ است. به دنبال مراقبت سریع از دندان تاج گمشده از آسیب بیشتر دندان و نیاز به درمان گسترده و گران قیمت دندان در ادامه جلوگیری می کنید.

دندانپزشکی شبانه روزی در شمال تهران
دندانپزشکی شبانه روزی در شمال تهران

4-شما درد شدید دارید

آبسه یا عصب در معرض درد می تواند باعث درد شدید ، از جمله درد و تورم سر یا گردن / گوش / فک شود. اگر این مشکل را دارید ، برای راحتی و سلامتی خود باید هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه کنید.

5-شما یک فک متورم دارید 

اگر فک متورم ، همراه با طعم بد دهان ، تب یا مشکل تنفس و بلع دارید ، باید فوراً به مراقبت های فوری دندانپزشکی بپردازید زیرا می تواند نشانه عفونت شدید باشد.

6-زخم دهان شما بهبودی ندارد

زخم های پوستی طبیعی هستند ، اما اگر طولانی شده یا آلوده شده اند ، ممکن است لازم باشد به دندانپزشک مراجعه کنید. اگر یک زخم باز در دهان خود دارید که ظرف دو هفته بهبود نیافته است ، باید به متخصص بهداشت دندان مراجعه کنید تا ببینید چه خبر است.

7-لثه های شما خونریزی می کنند

آیا خونریزی لثه های شما مکرر ، بیش از حد و دردناک است؟ اینها از رایج ترین علائم بیماری لثه است ، بنابراین برای درمان باید در اسرع وقت به دندانپزشک مراجعه کنید.

مقالات پیشنهادی

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

2 ماه پیش

adminn

2 ماه پیش

adminn

2 ماه پیش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *