دسته‌بندی نشده

مرکز دندانپزشکی شبانه روزی تجریش مرکز دندانپزشکی تجریش

مرکز دندانپزشکی شبانه روزی تجریش یکی از مراکز معتبر دندان پزشکی در استان تهران است. مرکز دندانپزشکی شبانه روزی تجریش مجهز و دارای پرسنل مجرب و روش های درمانی نوین است.جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.
02122366650

مرکز دندانپزشکی شبانه روزی تجریش

با مرکز دندان پزشکی شبانه روزی تجریش لحظات جالبی را تجربه کنید

مرکز دندانپزشکی شبانه روزی تجریش یکی از معتبرترین مراکز و کلینیک های ارائه دهنده خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی در استان تهران است. این مرکز مجهز به دستگاه ها، متدها و تکنولوژی های مدرن مطابق با استانداردهای جهانی در ارائه خدمات دندانپزشکی بوده و کلیه خدمات زیبایی را از بهترین و مرغوب ترین تجهیزات به مراجعه کنندگان ارائه خواهد نمود.

خدمات ما شامل موارد زیر میباشد :

 

 

 خدمات زیبایی دندانپزشکی

یکی از مهم‌ترین گرایشات و شاخه های پرطرفدار علم دندانپزشکی، مربوط به خدمات و اقدامات زیبایی در این زمینه می باشد. خدمات زیبایی دندان در انواع مختلف، به وسیله برطرف نمودن فواصل بین دندانی، اصلاح بدشکلی های ساختار فک، از بین بردن جرم گرفتگی و تغییر رنگ های دندانی و از بین بردن پریدگی ها، شکستگی ها و ترک های سطح دندان قادر به اصلاح طرح لبخند و ایجاد زیبایی ظاهری در افراد است.

امروزه مراکز و کلینیک های بسیار زیادی به ارائه خدمات مختلف زیبایی دندان پرداخته و پاسخگوی انتظارات متقاضیان در این زمینه هستند. یکی از این مراکز، مرکز دندانپزشکی شبانه روزی تجریش است.

 مرکز دندانپزشکی شبانه روزی تجریش

مرکز دندان پزشکی شبانه روزی تجریش بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران

این مرکز معتبر ارائه دهنده خدمات زیبایی و درمانی دندانپزشکی با محوریت ارائه بهترین و موثرترین اقدامات درمانی و زیبایی در زمینه اصلاح طرح لبخند و بسیاری از خدمات دیگر،  فعالیت خود را آغاز نموده و با جذب پرسنل مجرب، کارآزموده متخصص در گرایشات مختلف دندانپزشکی توانسته است رضایت و اعتماد افراد مراجعه کننده در زمینه درمان‌ های مختلف را به خود جلب نماید. یکی از مهمترین ویژگی های قابل توجه و مورد استقبال مراجعین در این مرکز، ارائه خدمات به شکل شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات است.

این مرکز تحت نظر جمعی از متخصصین دندانپزشکی در گرایشات درمانی و زیبایی تاسیس گردیده  و خدمات مورد نیاز بیماران را مطابق با نوین ترین روش های مورد استفاده در سراسر جهان و با استفاده از تجهیزات و دستگاه های تهیه شده بر اساس استانداردهای جهانی، در اختیار آنها قرار می دهد.

 

 خدمات زیبایی مرکز دندانپزشکی تجریش

مرکز دندانپزشکی تجریش بهترین انتخاب شماست

  سفید کردن دندان و یا بیجینگ

یکی از مهمترین و پرطرفدارترین خدمات  دندانپزشکی در زمینه زیبایی، برطرف نمودن رنگ گرفتگی ها و جرم های دندانی است. امروزه بلیچینگ جایگزین روش های قدیمی و سنتی شده و نتایج رضایت بخشی را برای متقاضیان به ارمغان آورده است. این روش با استفاده از مرغوبترین و با کیفیت ترین مواد شیمیایی اولیه در مرکز دندانپزشکی شبانه روزی تجریش انجام گرفته و از روش های موثر در اصلاح طرح لبخند به شمار می آید.

 ارتودنسی دندان

یکی از مهمترین و اصولی ترین روش های اصلاح طرح لبخند، انجام ارتودنسی دندان در انواع مختلف آن است. امروزه گرایش ارتودنسی در رشته دندانپزشکی پیشرفت بسیار زیادی داشته و بسته به وضعیت دندان ها، سن بیمار، وضعیت استخوان فک و بسیاری از فاکتورهای دیگر در انواع متفاوتی انجام خواهد شد.

 ایمپلنت و لمینت کامپوزیت

یکی دیگر از خدمات زیبایی مرکز دندانپزشکی شبانه روزی تجریش، لمینت کامپوزیت و ایمپلنت دندان های از دست رفته است. ایمپلنت و لمینت دو درمان بسیار مهم و شناخته شده در زمینه اصلاح طرح لبخند بوده و تاثیر بسیار زیادی در برطرف نمودن ظاهر نامطلوب دندان ها و مشکلات ایجاد شده در آنها خواهند داشت. لازم به ذکر است که کامپوزیت های مورد استفاده دندانپزشکی تجریش، از بهترین مواد اولیه در لابراتوارهای دندانسازی تهیه شده و از طول عمر بالایی برخوردار هستند

 

 خدمات درمانی مرکز دندانپزشکی تجریش

 مرکز دندانپزشکی شبانه روزی تجریش، علاوه بر ارائه خدمات زیبایی، پاسخگوی خدمات درمانی دندانپزشکی در انواع مختلفی مانند پر کردن دندان، عصب کشی، بریج، ترمیم ریشه و بسیاری از درمان های دیگر نیز بوده و تمامی خدمات خود را به شکل شبانه روزی در اختیار مراجعه‌ کنندگان قرار خواهد داد.

مطالب مرتبط :

 

ترفند های ساده و حیرت انگیز جهت پیشگیری از خرابی دندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *