دندانپزشکی زیبایی

لبخند هالیوودی چیست ؟

لبخند هالیوودی(HOLLYWOOD SMILE)

تغییری بدون جراحی اما جذاب و تاثیرگذار

لبخند هالیوودی چیست

لبخند هالیوودی چیست؟

لبخند هالیوود، لبخندی با دندانهای سفید کاملاً همسو مانند مرواریدهای رشته ای تعریف می شود. این روش می تواند شامل صاف کردن دندان ها، سفید کردن دندان ها، روکش، لومینر، پیوندها و موارد دیگر باشد.

هر بیمار منحصر به فرد است و بنابراین درمان باید متناسب با دندان و لبخند هر فرد باشد. با کمک فن آوری ها و تکنیک های مدرن امروزی، می توان طرح لبخند دیجیتالی را در ابتدا به تصویر کشید.

لبخند هالیوودی چیست
لبخند هالیوودی چیست

چرا  داشتن لبخند هالیوود برای شما مفید است؟

  • دندانهای تیره، زرد یا لکه دار سفید یا پوشیده می شوند.
  • دندان های شکسته یا ساییده شده، ترمیم می شوند.
  • دندان های کج و یا کوتاه، تراز می شوند.
  • شکاف و فاصله بین دندان ها بسته خواهد شد.
  • دندانهای از دست رفته جایگزین می شوند.

و در نهایت، تمام دندان ها ظاهری یک دست، زیبا و سفید رنگ خواهند داشت. این روش یک تکنیک زیبایی سازی برای بالا بردن اعتماد به نفس و جذابیت می باشد.

زیبایی لبخند با داشتن دندان هایی که به سفیدی برف می درخشند و مرتب و منظم در کنار هم قرار گرفته اند ، از یک لبخند معمولی به لبخندی به یادماندنی تبدیل می شوند و جذابیت چهره دو چندان می گردد.

دندان ها در کنار فاکتور هایی دیگر صورت نقش اساسی در زیبایی ظاهر دارند و در هنگام صحبت کردن و خندیدن نگاه را به خود جلب می کنند.

لبخند هالیوودی چیست

تکنیک لبخند هالیوودی چگونه انجام می شود؟

در اولین گام بیمار و دندانپزشک در مورد مسائل اصلی همچون شرایط بیمار، درخواست و تمایلات بیمار همچنین در رابطه با روند کار صحبت های لازم را خواهند داشت.

سپس عکس برداری از صورت و دندان ها انجام می گیرد. در مواردی پزشک یک طرح لبخند دیجیتالی ساخته و از طریق ماکت عکاسی و مدل های دیجیتالی نتیجه نهایی را نشان خواهد داد.

پس از تأیید طرح لبخند، ماکت لبخند جدید به دهان بیمار منتقل می شود که بدون لمس ماده دندان خود تغییراتی را ایجاد می کند. این به بیمار یک دید “زنده” از نتیجه نهایی خواهد داد.

و در نهایت اقدامات لازم در جهت زیباسازی دندان با استفاده از کامپوزیت ونیر، کاشت دندان و یا روکش انجام می پذیرد.

لازم به ذکر است ارتودنسی یکی از روش های زیباسازی دندان می باشد، امانتیجه نهایی در این روش پس از 1 الی دو سال مشاهده می شود این در حالیست که درمان به وسیله کامپوزیت ونیر سریع تر بوده و نتایج معمولا به تمایلات بیمار نزدیک تر خواهد بود.

مطالب مرتبط

همه چیز درباره ی کامپوزیت دندان

نکاتی در مورد ایمپلنت و کاشت دندان

بلیچینگ دندان

همه چیز درباره ارتودنسی دندان در کلینیک دندانپزشکی تهران

هزینه ایجاد لبخند هالیوودی چقدر است؟

در ایجاد لبخند هالیوودی همواره مسائل بسیاری در هزینه دخیل خواهد بود. شاید دندان های فرد نیاز به اصلاح کمی داشته باشد و درنتیجه هزینه درمان کمتر خواهد شد و یا در مواردی می توان با یک جرم گیری ساده زیبایی دندان را برگرداند، پس در ابتدا، شرایط دندانی تعیین کننده اصلی هزینه خواهد بود و در نهایت مکان جغرافیایی، کلینیک، پزشک و مواد مورد استفاده درمانی می تواند در هزینه نهایی ترمیم دندان تاثیر بگذارد.

لبخند و زیبایی دندان تاثیر به سزایی در جذابیت خواهد داشت کافی است امتحان کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *