دسته‌بندی نشده

سفید کردن دندان ها (بخش دوم)

در پاسخ به این سوال چگونگی سفید کردن دندان ها (بخش دوم) باید گفت با توجه به نقش مهمی که دندان ها در ظاهر و لبخند دارند ،همیشه سفید و درخشان بودن آنها برای افراد اهمیت زیادی دارد.دندان های سفید و درخشان هدیه ای است که با چند دستورالعمل و مراقبت های مناسب از دهان و دندان ها به سلامتی و زیبایی افراد خواهد افزود.

تفاوت دندان سفید و دندان تغییر رنگ داده

خرید یک بسته ی سفید کننده دندان

انگار داشتن دندان های سفید میتواند ساده تر باشد، درست است؟ در صورتی که یکی از بسته های سفید کننده دندان باشد، گزینه های متعددی برای شما وجود دارد. بعضی ها نسبتا گران هستند و برخی از آنها قیمت مناسبی دارند. برای وجود “پراکسید هیدروژن (آب هیدروژنه)” در مواد تشکیل دهنده را چک کنید، این ماده برای سفید کردن دندان ها مفید است. غلظت 6٪ آن کافی است.

یک کیت را از دندانپزشک خود دریافت کنید

پزشکتان به ژل ها و پک های فوق العاده قدرتمند دسترسی پیدا می کند که در داروخانه محلی پیدا نمی کنید. و اگر او به هر دلیلی، اینها را نداشته باشد، او احتمالا کسی را می شناسد که  این کیت ها را خریداری کنید.  پک ها و ژل فوق العاده قدرتمند هستند، اما اشکال اصلی این است که ممکن است برای دهان شما مناسب نباشد. اگر فک شما کوچک است،  کار شما  برای پیدا کردن کیت مناسب سخت است. دندانپزشک شما می تواند پک های سفید کننده های سفارشی را برای شما فراهم کند که به راحتی بر روی دندان ها شما قرار می گیرد و نتیجه بهتر را ارائه می دهد.

زنی در حال لبخند با دندان های سفید

دندان های خود را حرفه ای سفید کنید.

چندین تکنیک عالی برای سفید کردن و درخشان تر کردن دندانها به وجود آمده است. اگرچه بعضی از این روش ها باید در دفتر دندانپزشکی انجام شود، اما تعداد کمی از آنها در منزل انجام می شود، از دندانپزشک خود بپرسید که او چه توصیه می کند. آخرین روش سفید کردن لیزر است. این شاید سریع ترین روش و قطعا گران تر از روش های دیگر است . در صورت لکه های ذاتی، می توان از روکش ها یا لومینرها نیز استفاده کرد (هر دو این ها روش های زیبایی هستند).

مسواک زدن یک فرد- سفید کردن دندان ها (بخش دوم)

به روند مسواک زدن ونخ دندان کشیدن کمک کنید.

بهترین راه برای جلوگیری از مشکلات دندانپزشکی و تغییر رنگ دندان ها هنوز هم مسواک زدن و نخ دندان است. اطمینان حاصل کنید که قبل از رختخواب و زمانی که شما بلند شوید، بعد از غذا حتما این دو کار را انجام دهید. مواد غذایی که روی دندانهایتان باقی مانده اند می توانند به لکه ها منجر شوند – هنگامی که بلافاصله تمیز گردد، لکه ها نمیتوانند تشکیل شوند. بهترین زمان برای هر کدام  2 دقیقه کامل است. و همچنین زبان و لثه های خود را مسواک بزنید!

از محافظت از  لثه و دهانشویه غافل نشوید.

اگر چه مسواک زدن و نخ دندان کشیدن بيش از استفاده از دهانشويه ومراقبت لثه  ضرورت دارند، اما  نسبت به لکه ها باید بیشتر مراقب بود تا دندان ها سفید بمانند. در میان مراقبت های  بهداشتی از دندان های خود،از خمیر دندان های محافظ لثه و دهان شویه استفاده کنید،این موضوع برای سلامتی شما هم خوب است!

لثه و دهانشویه کمک می کند که دندان هایتان را سفید نگه دارید و از تغییر رنگ جلوگیری کنید و همچنین با باکتری ها و پوسیدگی  مبارزه کنید.

 

منبع:http://www.wikihow.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *