مرکز دندانپزشکی الهیه

مرکز دندانپزشکی در الهیه ، لمینت ، عصب کشی ، بلیچینگ

موضوعاتی که در ادامه میخوانید :

دندان عضو مهمی از بدن میباشد و ما باید به دنبال بهترین مرکز برای این عضو مهم باشیم.اگر به دنبال یک مرکز دندانپزشکی خوب با بهترین خدمات و امکانات هستید ، مرکز دندانپزشکی در الهیه به عنوان یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در شمال تهران برای شما بهترین انتحاب است، با ما همراه باشید تا ما در اینجا شما را با خدمات این مرکز اشنا کنیم.

 

برای دریافت هرگونه پاسخ یا مشاوره بصورت رایگان ، تماس بگیرید:

 

02122366650

 

بلیچینگ در مرکز دندانپزشکی الهیه

 

 

امروزه خدمات دندانپزشکی به خصوص در بخش زیبایی در بین مردم پرطرفدار شده است. ما نیز در این راستا سعی کردیم تا خدمات خوبی را برای شما فراهم کنیم. شما عزیزانی که در منطقه الهیه ساکن هستید، می توانید از خدمات مرکز دندانپزشکی در الهیه با بالاترین کیفیت برای

 

  • لمینت

  • بلیچینگ

  • و عصب کشی دندان

 

استفاده نمایید.

مزایا و معایب لمینت

در اینجا قصد داریم تا شما را با مزایا و معایب لمینت دندان آشنا کنیم:

مزایا لمینت دندان:

–         شباهت بسیار زیاد به دندان های طبیعی

–         نگهداری و استحکام بالای لمینت روی لثه و دندان

–         دچار لک نشده و تغییر شکل و رنگ نمی دهند.

–         همیشه دندان هایی شفاف و یک رنگ خواهید داشت.

–         نظم و ترتیب دندان ها مرتب و یکدست می شود.

–         می توان رنگ ونیر را مطابق با رنگ دلخواه خود انتخاب کنید. حتی می توانید رنگی سفید تر از رنگ طبیعی دندان تان انتخاب نمایید.

معایب لمینت دندان:

لمینت در مرکز دندانپزشکی الهیه

–         هزینه بسیار بالا ( مخصوصا اگر قصد داشته باشید که این کار را برای همه دندان ها انجام دهید.)

–         در صورتی که مشکلی برای لمینت اتفاق بیفتد؛ برای مثال دچار شکستگی شود، دیگر قابل ترمیم نبوده و می بایست تعویض شود.

–         در مواردی نیاز به تراشیدن دندان ها احساس می شود.

–         لمینت ها برای همیشه سالم نخواهند بود و مانند دندان های طبیعی پس از چند سال و در صورتی که بهداشت به خوبی رعایت نشود، ممکن است دچار پوسیدگی شده و به هر طریقی غیرقابل استفاده شوند.

ما در مرکز دندانپزشکی در الهیه بهترین خدمات لمینت دندان را به شما ارائه می کنیم.

 

مطالب مرتبط :

 

 

سوالات متداول و مهم درباره لمینت و پاسخ ان

 

 

بهترین خدمات عصب کشی در مرکز دندانپزشکی در الهیه

مرکز دندانپزشکی در شمال تهران

اگر مراقبت از دندان ها به خوبی انجام نشده و بهداشت دهان و دندان توسط فرد رعایت نشود، دیر یا زود دندان ها خراب و دچار پوسیدگی می شوند.  وقتی پوسیدگی دندان به حدی زیاد باشد که عصب برسد، در این شرایط نیاز به پر کردن، ترمیم و عصب کشی دیده می شود. ما در مرکز دندانپزشکی در الهیه با ارائه با کیفیت ترین خدمات دندانپزشکی، بهترین امکانات عصب کشی و ترمیم دندان ها را فراهم آورده ایم.

اما توجه داشته باشید که در صورت مشاهده هرگونه پوسیدگی در دندان، فورا به دندانپزشک مراجعه کنید. در شرایطی که درمان پوسیدگی دندان نیاز به عصب کشی داشته باشد، طبیعتا هزینه ها درمان به نسبت پر کردن ساده دندان بیشتر می شود. مراحل عصب کشی مرکز دندانپزشکی الهیه به این گونه انجام می شود که ابتدا بخش پوسیده دندان برداشته شده و سپس سقف پالپ را سوراخ می کنند. دندانپزشک محتویات داخل ریشه را تخلیه و تمیز می کند. سپس یک میله بسیار نازک به نام گوتا را در داخل مسیر قرار داده و در نهایت با مواد آمالگام عاج دندان و لایه بیرونی را پر می کنند.

با بلیچینگ، لبخندی زیبا داشته باشید

مرکز دندانپزشکی الهیه

در صورتی که دندان هایی یکدست و منظم دارید، اما از رنگ دندان ها یا وجود لک روی آنها ناراضی هستید، راهکار آسان تری نسبت به لمینت برای ایجاد یک لبخند زیبا وجود دارد. شما می توانید از جدیدترین روش سفید کردن دندان ها یا بلیچینگ دندان استفاده نمایید. دندان ها وقتی زرد می شوند که رنگدانه ها روی لایه بیرونی دندان رسوب می کنند. در این شرایط ما در مرکز دندانپزشکی در الهیه از روش بلیچینگ برای از بین بردن این رنگدانه ها استفاده می کنیم. ماده اصلی بلیچینگ پراکسید هیدروژن است که رنگدانه های روی مینای دندان را از بین می برد.

 

مظالب مرتبط :

 

چگونه مسواک بزنیم تا اصلا به دندانپزشکی نرویم؟؟!

مقالات پیشنهادی

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *