بهترین دکتر ارتودنسی غرب تهران

بهترین دکتر ارتودنسی غرب تهران

موضوعاتی که در ادامه میخوانید :

بهترین دکتر ارتودنسی غرب تهران

تصمیم گرفتن برای داشتن ارتودنسی به عوامل زیادی مثل مدت زمان نگهداری ، هزینه و ظاهر کلی ارتودنسی بستگی دارد و افراد بسیاری از نوجوانان تا بزرگسالان احساس می کنند به ارتودنسی نیاز دارند اما دوست دارند از روش های جدید و به روز ارتودنسی برای ترمیم دندان ها استفاده کنند.

خوشبختانه روش های جدید ارتودنسی تنوع زیادی داشته و گزینه های گوناگونی وجود دارد که به افراد در هر سنی اجازه می دهد با مرتب شدن دندان ها دوباره ظاهری زیبا و جذاب داشته باشند.

برای ورود و مشاهده بهترین دکتر و متخصص ارتودنسی در غرب تهران کلیک کنید.

بهترین دکتر ارتودنسی غرب تهران
بهترین دکتر ارتودنسی غرب تهران

کدام ارتودنسی برای من مناسب است؟

همانطور که گفته شد امروزه مدل های مختلفی ارتودنسی وجود دارد که در اینجا با تعدادی از آنها آشنا می شویم

ارتودنسی فلزی

از متداول ترین و رایج ترین انواع بریس است که حدودا صد سال است که استفاده می شود.این نوع از براکت های کوچکی که به طور مستقیم روی دندان چسبانده می شوند ،تشکیل شده و با عبور سیم های مخصوص از میان براکت ها می توان آن را محکم کرد.

این مدل در رنگ های گوناگون وجود دارد و برای بزرگسالان و نوجوانان بهترین انتخاب است.

بریس های سرامیکی

تقریبا شبیه به بریس های فلزی هستند و بر روی سطح دندان چسبانده شده و با سیم های شفاف یا رنگی محکم می شوند.این بریس ها با نام های بریس همرنگ دندان ، بریس شفاف ،بریس زیبایی و بریس چینی هم شناخته می شوند.

از مزیت های مهم این مدل از بریس های ارتودنسی این است که کمتر در معرض دید هستند.

بهترین دکتر ارتودنسی غرب تهران

ارتودنسی نامرئی

این گزینه از ارتودنسی دیگر از براکت ها و سیم ها استفاده نمی کند بلکه از یک سری سینی پلاستیکی شفاف درست شده است که به تدریج دندان ها را مرتب می کنند.

این نوع از ارتودنسی با چشم قابل دیدن نیستند و در مواقع مختلف مثلا برای خوردن و آشامیدن میتوان آنها را جدا کرد.

در این نوع از ارتودنسی مراقبت و تمیز کردن دندان ها آسان تر از انواع دیگر است.

ارتودنسی نامرئی گرچه از نظر نتیجه میان ارتودنسی ها بهترین نیست اما برای کسانی که زیبایی برایشان اهمیت دارد می تواند انتخاب مناسبی باشد.

ارتودنسی وایلد اسمایل

این گونه ارتودنسی های فانتزی که راه حل سرگرم کننده برای صاف کردن دندان ها هستند و در شکل های مختلف مانند ستاره ، قلب و حتی اشکال فوتبالی وجود دارند تا جذابیت ارتودنسی را برای کودکان و بزرگسالان افزایش دهند.

در این مدل رنگ های مختلفی هم وجود دارد

بریس های لینگال

این مدل از ارتودنسی پیشرفته ترین گزینه است که به آن بریس مخفی هم گفته می شود.ارتودنسی لینگال در پشت دندان ها نصب شده و قابل دیدن نیست.

این مدل هم شاید از نظر راه حل درمانی بهترین گزینه نباشد اما مانند ارتودنسی نامرئی گزینه ی مناسب برای کسانی است که نمی خواهند ظاهرشان تحت تاثیر ارتودنسی باشد.

امروزه با پیشرفت دندانپزشکی باعث شده ارتودنسی هم فاصله زیادی با چندین سال قبل داشته باشد و هم اکنون برای هر سلیقه و شرایطی یک گزینه ی مناسب ارتودنسی موجود است.

مقالات پیشنهادی

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *