ایمپلنت یک روزه فوری چیست

ایمپلنت یک روزه فوری

مجموعه ای کامل از دندانهای جدید، زیبا و ثابت در یک روز

  • آیا از دندان مصنوعی خود خسته شده اید؟
  • آیا می خواهید جایگزینی راحت تر و دائمی برای دندان های از دست رفته خود داشته باشید؟
  • اگر بتوانید در یک روز ایمپلنت انجام دهید، چه می کنید؟

ایمپلنت یک روزه فوری

ایمپلنت دندانی در یک روز یا ایمپلنت فوری چیست؟

در استفاده از ایمپلنت دندانی یک روزه و یا ایمپلنت فوری، دیگر لازم نیست هفته ها یا ماه ها صبر کنید تا بتوانید دوباره غذا میل نمایید یا درست صحبت کنید.

از طریق دندانپزشکی های مدرن، شما عزیزان می توانید تنها در یک روز عملکرد طبیعی دندان های خود را برگردانید و دوباره لبخند بزنید. این روش برای یک دندان، چند دندان و حتی یک دهان کارساز خواهد بود.

ایمپلنت یک روزه فوری

مطالب مرتبط

ایمپلنت فوری چیست

ایمپلنت چقدر طول میکشد و بعد از چه مدت صاحب دندان میشوم؟

ایمپلنت دندانی در یک روز چگونه انجام می شود؟

پایه و اساس انجام ایمپلنت در یک روز و یا طبق روش های معمول طی چند ماه، یکسان می باشد. ایمپلنت ها به طور کلی پیچ های تیتانیومی هستند که از طول و قطر مختلفی ساخته شده اند.

این پیچ ها پس از بررسی اسکن سه بعدی، عکس دندان (تعیین حجم و تراکم استخوان) و شرایط بیمار (سوابق پزشکی و داروهای مصرفی)، تحت بی حسی موضعی و یا آرامبخش های وریدی به درستی در جایگاهی صحیح در استخوان فک قرار می گیرند و به عنوان ریشه مصنوعی دندان عمل خواهند کرد.

در روش های معمول و طولانی مدت، پس از قرار دادن پیچ تیتانیومی، به لثه فرصت بهبودی و ادغام با استخوان فک داده می شد و به عبارتی فرآیند استخوان سازی طی چند ماه انجام می گرفت.

سپس هنگامی که پیچ به طور کامل در داخل استخوان قرار گرفت ادامه عملیات صورت می گرفت؛ اما در ایمپلنت دندانی یک روزه پس از خارج کردن دندان پوسیده و یا برش ایجاد شده در لثه بلافاصله پیچ جایگزاری شده و ادامه عملیات بدون توقف جهت بهبودی انجام میگیرد.

در پایان عملیات ایمپلنت دندانی یکروزه، تاج دندان مصنوعی به رنگ طبیعی همچون دندان شخص بر روی پیچ قرار خواهد گرفت. در پروسه یک روزه مواد مصرفی و کیفیت شاید کمی متفاوت باشد.

این روش با توجه به زمان کوتاه انجام آن برای افراد بسیاری اعم از مسافران بسیار حائز اهمیت می باشد؛ از جمله مسافرین خارج از کشور که با توجه به قیمت مناسب درمان به ریال و کاهش هزینه نسبت به کشور مقصد بسیار قابل توجه است.

ایمپلنت یک روزه فوری

معایب و مزایای ایمپلنت یکروزه فوری چیست؟

به طور کلی ایمپلنت دندانی یک روزه عوارض و مزایا و معایب ایمپلنت معمولی و طولانی مدت را به همراه خواهد داشت. این روش در صورتی که توسط پزشک حاذق و با تجربه در مکانی استاندارد و تحت کنترل انجام شود، معایب خاصی ندارد. از مزایای انجام این روش قرار دادن پیچ بلافاصله پس از کشیدن دندان در داخل استخوان می باشد که امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

همچنین در این روش دندانپزشک متخصص تنها یکبار جراحی را انجام می دهد و برش مجدد صورت نخواهد گرفت و تمامی عملیات به طور کلی یک ساعت به طول می انجامد.

لازم به ذکر است! این روش درمانی با توجه به شرایط بیمار انجام خواهد شد و برای تمامی بیماران روش مناسبی نخواهد بود. گاه برای برخی از افراد روش سنتی بسیار قابل قبول تر می باشد و نتایج بهتری را به دنبال خواهد داشت.

 

مطالب مرتبط

مراقبت های بعد از ایمپلنت امروزه پیشرفت علم باعث به وجود آمدن یک سری از روش هایی شده است که افراد با استفاده از آن می توانند به زیبایی خود بیفزایند. ایمپلنت یکی از این روش ها م...
کاشت دندان و انواع راه های جایگزین آن   از دست دادن یک دندان به هر دلیلی می تواند مشکل ساز باشد. ضمن اینکه نازیبایی را برای افراد به وجود می آورد. کاشت دندان یکی از راه هایی است که...
ایا ایمپلنت درد دارد؟ همیشه درد در درمان بیماری ها ممکن است وجود داشته باشد اما نباید به این معنی باشد که اگر درمانی در حتی زیادی داشت و برای ما مفید بود آن را انجام ندهیم ...
ایمپلنت چقدر طول میکشد و بعد از چه مدت صاحب دندان میشوم؟... ایمپلنت دندان یکی از درمان های طولانی درمان میباشد اما این را به خاطر داشته باشید بعد از ایمپلنت یا کاشت دندان شما صاحب دندان هایی هستید که مانند دندا...
ایمپلنت فوری چیست امروزه پیشرفت در تکنیک های دندانپزشکی و ترمیم دندان گسترش زیادی را در انواع گزینه های ایمپلنت دندان ایجاد کرده است. ثابت شده است که جایگزینی دندان ...
ایمپلنت دندان و لمنیت در کلینیک تهران کلینیک تخصصی ایمپلنت... در این مقاله به معرفی بهترین کلینیک لمینت در تهران و نیز نکات زیر خواهیم پرداخت. ویژگی های کلینیک Dental Castle تخصص تجربه  رضایت مراجعی...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس و تعیین وقت