ایمپلنت و کاشت دندان

مراقبت های بعد از ایمپلنت

امروزه پیشرفت علم باعث به وجود آمدن یک سری از روش هایی شده است که افراد با استفاده از آن می توانند به زیبایی خود بیفزایند. ایمپلنت یکی از این روش ها می باشد. اما یکی از نکات مهم در مورد مراقبت های بعد از ایمپلنت است. لذا انجام عمل ایمپلنت به مانند تمام عمل هایی که بر روی دندان و یا هر نقطه دیگر از بدن انجام می شود، دارای یک سری از مراقبت ها می باشد با ما همراه باشید.

بهترین مراکز ایمپلنت در تهران کلیک

در بعضی از اوقات دیده شده است که افراد بعد از انجام عمل ایمپلنت کارهایی که توسط پزشک گفته شده است را رعایت نکرده و موجب شده که درگیر یک سری از مشکلات شوند. لذا خوب است که افراد بعد از انجام این عمل مراقبت های بعد از ایمپلنت را صورت دهند.

مراقبت های بعد از انجام ایمپلنت

ما نیز در این مطلب قصد داریم یک سری از اقدامات پزشکی و معمولی را که افراد برای انجام عمل لمینت صورت می دهند به طور کلی مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه شما نیز قصد انجام عمل ایمپلنت را دارید و در حال حاضر این عمل را انجام داده اید و قصد دارید تا با نکات مرتبط با آن آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید. 

 

ایا ایمپلنت درد دارد؟

کلیک


راه های پزشکی در مراقبت های بعد از ایمپلنت 

مراقبت های بعد از ایمپلنت روش های مختلفی دارد یکی از روش هایی که افراد باید به آن توجه داشته باشند روش های پزشکی می باشد. لذا افراد باید توصیه های پزشکی را توجه کنند. یکی از توصیه هایی که پزشکان به افراد می نماید این است که بعد از انجام عمل از آنتی بیوتیک ها استفاده کنند. لذا افراد باید این آنتی بیوتیک ها را تحت نظر پزشک خود تا آخرین لحظه استفاده نمایند تا عفونت های احتمالی که ممکن است برای افراد پیش بیاید به طور کامل از بین برود. 

عکس های قبل و بعد از ایمپلنت

کلیک

لذا یکی از دیگر توصیه های پزشکی که مرتبط با مراقبت های بعد از انجام ایمپلنت می باشد رعایت نظافت دهان است. افراد می‌توانند با استفاده از رویه مرتب مسواک زدن دندان ها و استفاده از دهانشویه های مختلف نظافت دهان خود را رعایت نمایند و به خوب شدن محل ایمپلنت کمک نمایند.

مراقبت های بعد از انجام ایمپلنت


راه های عمومی در مراقبت بعد از ایمپلنت

در متون بالا مجموعه راه هایی که برای مراقبت های بعد از ایمپلنت وجود داشتند، از لحاظ پزشکی مورد بررسی نمودیم. روش هایی به صورت عمومی می باشند که افراد باید به آن توجه نمایند. لذا افراد بعد از انجام عمل ایمپلنت باید سعی کنند تا حداقل دو هفته از کشیدن سیگار خودداری نمایند.

 

این موضوع می‌ تواند باعث شل شدن اتصالی که در محل ایمپلنت انجام شده بشود. گفتنی است افراد خوب است که رژیم غذایی که قبلا داشتند را  تا مدتی عوض کنند. به طور مثال افراد می توانند با استفاده از رژیم های غذایی نرم تر مانند سوپ ها به بهبود ایمپلنت خود کمک نمایند.

 


 


آیا مایل به مشاوره رایگان دندانپزشکی و ایمپلنت و کاشت دندان هستید ؟

شما میتوانید با متخصصین دندانپزشک dental1 تماس بگیرید و مشاوره رایگان درباره ایمپلنت دریافت کنید.

مشاوره با دکتر سید محسنی

دکتر سید محسنی

 

[maxbutton id=”1″]

ورود به این کلینیک دندانپزشکی


مشاوره با دکتر پور محمد

[maxbutton id=”2″]

دکتر پور محمد

ورود به این کلینیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *