ایمپلنت و کاشت دندان

راه حل جایگزین ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت دندان را شاید خیلی از بیماران قبول نکنند پروسه زیاد و طول درمان طولانی شاید به مذاق انها خوش نمی اید البته ایمپلنت دندان مانند دندان های طبیعی هستند و بعد از ایمپلنت و تکمیل فرایند شما صاحب دندان های جدید مانند گذشته خواهید بود اما به هر دلیل برای کسانی که ایمپلنت را راه مناسبی نمیدانند میگوییم که راه حل جایگزین ایمپلنت چه درمان هایی هستند.

خانومی که از درد دندان رنج میبرد

بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت در تهران

کلیک

 

راه حل جایگزین ایمپلنت برای دندان

گزینه‌های سنتی جایگزینی دندان مانند بریج و دنچر می‌توانند مشکل دندان‌ از دست رفته را از لحاظ زیبایی به طور کوتاه مدت برطرف کنند، اما نمی‌توانند از تحلیل استخوان ممانعت کنند. علاوه بر این در روش بریج نیاز است دو (یا بیشتر) دندان سالم همجوار کوتاه شوند تا بتوانند به عنوان پایه‌‌های پل (بریج) مورد استفاده قرار گیرند. تغییرات به وجود آمده در دندان‌های سالم آن‌ها در برابر پوسیدگی مستعد می‌سازند. کلینیک تخصصی ایمپلنت

اما با کمک ایمپلنت‌ها نیازی به تغییر دیگر دندان‌ها نخواهد بود. همچنین ایمپلنت دندانی همانند دندان طبیعی فشار ناشی از جویدن را به استخوان فک منتقل کرده و مانع تحلیل رفتن آن خواهد شد. این دلایل باعث شده که خیلی از سازمان‌ها ایمپلنت دندانی را به عنوان یک استاندارد در حوزه‌ی جایگزینی دندان‌های از دست رفته قلمداد کنند.
ایمپلنت دندانی برای کدامین افراد مناسب است.


راه حل جایگزین ایمپلنت

چه زمانی می توان از ایمپلنت استفاده کرد ؟

از ایمپلنت دندانی می‌توان در اغلب بزرگسالانی که از سلامت نسبی برخوردارند استفاده کرد. عموماً زمانی از این ایمپلنت‌ها استفاده می‌شود که رشد فرد از لحاظ جسمی کامل شده باشد. برخی از مشکلات خاص پزشکی می‌توانند کارایی روش درون کاشت دندان را کاهش دهند، بنابراین باید قبل از استفاده از این روش سوابق کامل پزشکی خود را با دندان‌پزشک در میان بگذارید.

شرایط هر فرد با دیگری متفاوت بوده و نتایج نیز می‌توانند متفاوت باشند. فقط یک متخصص تعلیم دیده است که می‌تواند بهترین روش درمانی را برای شما تعیین کند. از پزشک خود بخواهید مزایا و ریسک‌های مربوطه را برای شما توضیح دهد تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا ایمپلنت دندان برای شما مناسب است.

منبع: https://www.hidoctor.ir/

در کلینیک دکتر پور محمد بعد از انالیز دقیق دندان شما به شما مناسب ترین پیشنهاد جهت درمان دندان هایتان داده میشود

برای تماس با مطب دکتر عباس پور محمد به صفحه مخصوص ارتباط با دکتر پور محمد مراجعه کنید

صفحه کلینیک دندانپزشکی دکتر عباس پور محمد کلیک


آیا مایل به مشاوره رایگان دندانپزشکی و راه های جایگزین ایمپلنت هستید ؟

شما میتوانید با متخصصین دندانپزشک dental1 تماس بگیرید و مشاوره رایگان  دریافت کنید.

مشاوره با دکتر سید محسنی

دکتر سید محسنی

 

[maxbutton id=”1″]

ورود به این کلینیک دندانپزشکی


مشاوره با دکتر پور محمد

[maxbutton id=”2″]

دکتر پور محمد

ورود به این کلینیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *