دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشک زیبایی

دندان ها یکی از مهمترین بخش های هر صورت به شمار می روند که دارای تاثیر بسیار زیادی در افزایش زیبایی صورت هستند. به همین دلیل استفاده از دندانپزشک زیبایی امروزه بسیار رایج شده است و تمامی کسانی که دندان های بد فرم یا بد رنگ دارند به دندانپزشک زیبایی مراجعه می کنند.

 

در این مقاله سعی کرده ایم که انواع عمل های زیبایی که برای دندان ها انجام داده می شود را به شما معرفی نماییم. همچنین می توانید با مطالعه این مقاله متوجه شوید که دندان های شما نیاز به چه نوع عمل زیبایی دارد و برای چه کارهایی می توانید عمل زیبایی انجام دهید.

 

البته لازم به ذکر است که برای انجام دادن دندانپزشکی زیبایی نیاز به مراجعه به پزشکان متخصص دارید و می توانید برای آشنایی با پزشک مناسب خود از طریق سایت اینترنتی اقدام نمایید. همچنین می توانید هزینه های مربوط به هر عمل زیبایی را با برقراری تماس با مطب پزشک سوال فرمایید.

درباره بلیچینگ بیشتر بدانید کلیک


🔸🔹🔸

ارتودنسی دندان، رایج ترین عمل زیبایی دندان

یکی از رایج ترین عمل های زیبایی که توسط دندانپزشک زیبایی می توانید انجام دهید، ارتودنسی دندان می باشد. این عمل که به صورت پنهان و معمولی انجام داده می شود هدف از انجام آن اصلاح شیوه قرارگیری دندان ها و فک می باشد و باید به صورت تخصصی انجام گیرد. روش مورد استفاده در ارتودنسی دندان ایجاد فشار با سیم کشی میان دندان ها می باشد و این عمل زیبایی بهتر است در سنین کودکی و یا نوجوانی انجام داده شود.

برای اطلاع بیشتر کلیک کنید : همه چیز درباره ارتودنسی دندان در کلینیک دندانپزشکی تهران

دندان پزشک زیبایی

همچنین در صورتی که می خواهید عمل زیبایی موفقی داشته باشید باید با پزشک خود در مورد عمل ارتودنسی مشاوره کنید و در صورت نیاز آزمایشات پیش از انجام ارتودنسی را پشت سر بگذارید تا بهترین نوع ارتودنسی بر روی دندان های شما انجام داده شود.

مهمترین ویژگی ارتودنسی دندان را می توان زیباتر کردن شیوه قرارگیری دندان ها دانست که این روش مختص افرادی است که دندان های مرتبی ندارند. بزرگترین عامل بروز این مشکل را می توان مادرزادی و فک کوچک دانست ولی در صورتی که از این مشکل رنج می برید اصلا نگران نباشید و با تعیین وقت قبلی با پزشک متخصص، ابتدا مشاوره دریافت کنید و در صورت نیاز، ارتودنسی را انجام دهید.

 


🔸🔹🔸

کاشت دندان، خداحافظی با دندان مصنوعی

ایمپلنت یا کاشت دندان به خصوص برای کسانی مناسب است که در جوانی بر اثر تصادف یا هر مشکل دیگری دندان یا دندان های خود را از دست داده اند و به همین دلیل از این ناحیه دچار ضعف زیبایی می شوند. ایمپلنت دندان می تواند راهکار مناسبی باشد که این دسته از افراد می توانند برای خود انجام دهند و برای این کار می توانند به دندانپزشک زیبایی مراجعه نمایند.

ایمپلنت چقدر طول میکشد و بعد از چه مدت صاحب دندان میشوم؟

دندان پزشک زیبایی

کاشت دندان و انواع راه های جایگزین آن

دندانپزشک با معاینه فرد آسیب دیده می تواند قالب دندان را با استفاده از مواد طبیعی و مقاوم دندانی برای وی درست نماید. در صورتی که می خواهید از روش کاشت دندان استفاده نمایید لازم است بدانید که این روش شاید برای شما هزینه زیادی داشته باشد و بهتر است که قبل از انجام حتما مورد معاینه قرار بگیرید و در صورت تایید پزشک ایمپلنت را انجام دهید. ایمپلنت جزو رایج ترین انواع دندانپزشکی زیبایی به شمار می رود و امروزه بسیاری از کسانی که به هر دلیل دندانی را از دست داده اند از این روش استفاده می نمایند.


🔸🔹🔸

دندان پزشک زیبایی

لمینت دندان

دندانپزشک زیبایی می تواند برای اصلاح لبخند و سفیدتر کردن دندان های شما نیز بسیار مفید باشد. لمینت دندان مواد سرامیکی است که بر  روی دندان ها قرار داده می شود و به سفید و براق شدن دندان های شما کمک می کند. این روش یکی از روش های جدید در این علم است که برای زیبایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. برای انجام لمینیت دندان بهتر است از دندانپزشک زیبایی حاذق استفاده کنید و پیش از انجام این عمل، در مورد آن در محیط اینترنت تحقیقات فراوانی نمایید. همانطور که گفته شد در مورد دندانپزشک زیبایی و انواع آن بهتر است با متخصصین از طریق سایت دندانپزشک زیبایی اقدام نمایید.

 
آیا مایل به مشاوره رایگان دندانپزشکی و زیبایی دندانها هستید ؟

شما میتوانید با متخصصین دندانپزشک dental1 تماس بگیرید و مشاوره رایگان درباره دندانپزشک زیبایی دریافت کنید.

مشاوره با دکتر سید محسنی

دکتر سید محسنی

 

[maxbutton id=”1″]

ورود به این کلینیک دندانپزشکی


مشاوره با دکتر پور محمد

[maxbutton id=”2″]

دکتر پور محمد

ورود به این کلینیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *