بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت

دندانپزشک منصف قیمت مناسب برای ایمپلنت در تهران

بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت در تهران، دکتر پور محمد در شرق تهران، و دکتر سید محسنی در دندانپزشکی در سعادت آباد و شهرک یکی از بهترین دندانپزشکی در غرب تهران هستند که با استفاده از انواع روشهای ایمپلنت، جایگزینی برای دندانهای از دست رفته قرار میدهند. به طور کلی روشهای پر کردن جای خالی دندان 4 نوع هستند که به توضیح و جنبههای مختلف هر یک میپردازیم.

ورود به کلینیک دندانپزشکی دکتر سید محسنی در شهرک غرب

لیست قیمت ایمپلنت

نوع ایمپلنت و کشور سازنده قیمت
sic سوئیس idi فرانسه biomate انگلستان 3 ملیون تومان
spi iti رکسالید سئویس مشهور ترین برند ایمپلنت جهان 6 ملیون تومان
iti straumann رکسالید spi سوئیس 5.2 ملیون تومان
مگاژن any one المان و کره 2.4 ملیون تومان

بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت

فیلم کاشت و ایمپلنت دندان

 

 • ایمپلنت:

 

در این روش، از پایهی تیتانیومی استفاده میشود که به دلیل خنثی بودن این نوع فلز، از لحاظ زیستی مشکلی بوجود نمیآید. در واقع ایمپلنت جایگزین ریشهی دندان شده و برخلاف آن با استخوان فک کاملا در تماس بوده و به آن جوش میخورد و بخشی که عملکرد طبیعی دندان را انجام میدهد، تاج مصنوعی یا روکشی است که پس از جوش خوردگی استخوان فک و ایمپلنت (معمولا 3 تا 4 ماه) بر روی آن گذاشته میشود.

 

کل فرایند درمانی نیز حدود 4 تا 9 ماه زمان میبرد. جهت انجام این روش، شرایطی  لازم است که عبارتند از: سالم بودن استخوان فک و همچنین دندانها و لثههای مجاور. هزینهی انجام ایمپلنت زیاد است که به دلیل هزینهی فیکسچر، قطعات پروتزی و هزینهی لابراتور میباشد.

 

بخوانید  اطلاع از بهترین مطب دندانپزشکی در تهران

بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت

همچنین به علت استفاده از داروهای بی حسی درد به میزان زیادی کاهش مییابد. شما میتوانید با مراجعه به دکتر پورمحمد در شرق تهران و دکتر سید محسنی در اسلام آباد و غرب تهران، که بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت در تهران هستند، این روش را با بهترین کیفیت انجام دهید.

 

روش جایگزین ایمپلنت و کاشت دندان

 • بریج ثابت:

 

یکی از روشهای جایگزین ایمپلنت میباشد که تحت نظر بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت در تهران، یعنی دکتر پور محمد در شرق تهران، و دکتر سید محسنی در سعادت آباد و شهرک غرب تهران انجام میگیرد و در آن پروتز مصنوعی به دندانهای طبیعی کناری خود متصل شده و به این ترتیب در جای خود ثابت میماند.

 

  بهترین دندانپزشک برای ایمپلنتدر این روش حتما باید یک دندان در هر دو طرف جای خالی، سالم باشند که به این دندانها، اباتمنت و به دندان مصنوعی که جای خالی را پر میکند، پونتیک میگویند. جنس این دندانها غالبا از سرامیک است.

اکنون بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت در تهران، یعنی دکتر پور محمد در شرق و دکتر سید محسنی در اسلام آباد و شهرک غرب به مقایسهی این دو روش میپردازند:

مزایای ایمپلنت:

 

 • از لحاظ زیبایی، عملکرد و دوام برتر است
 • نیازی به دندانهای کناری ندارد
 • دچار پوسیدگی نمیگردد
 • احتمال رخداد بیماریهای لثه کمتر است

 

معایب ایمپلنت:

 

 • هزینهی زیادی دارد
 • مدت زمان درمان طولانیتر است
 • نیازمند جراحی جزئی است
 • مدت زمانی نیاز است تا ایمپلنت و فک به یکدیگر جوش بخورند

 

مزایای بریج ثابت:

 

 • ارزانتر است
 • زمان درمان بسیار کمتر است

 

بخوانید  کلینیک دندانپزشکی در شمال تهران

معایب بریج:

 

 • نیازمند برداشتن بخشی از مینای دندانهای کناری است
 • در برخی موارد نیاز به عصب کشی نیز هست
 • احتمال عفونت لثه بیشتر است
 • دوام این روش کمتر است

 

دندان مصنوعی متحرک:

 

یکی دیگر از روشهای جایگزین برای ایمپلنت، استفاده از دندان مصنوعی متحرک است که تحت نظر بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت در تهران، یعنی دکتر پور محمد در شرق تهران، و دکتر سید محسنی در سعادت آباد و شهرک غرب تهران انجام میگیرد.

دندانهای مصنوعی

نسبت به روشهای دیگر سریعترین و کم هزینهترین روش موجود میباشد و اگر دندانهای دیگر نیز از بین بروند امکان اضافه کردن دندان جدید هست.

اگر این دندانها خوب طراحی نشوند میتوانند روی حس چشایی و قدرت تکلم و تلفظ اثر گذاشته و در اثر لغزش آن، لثه را زخم کنند لذا در کلینیک شرق تهران، زیر نظر دکتر پور محمد در شرق تهران و در سعادت آباد و شهرک غرب زیر نظر دکتر سید محسنی، که بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت در تهران میباشند، میتوانید با اطمینان خاطر و با صرف هزینهی کمتر، صاحب دندان شوید.

 

 • بریج دندان باله دار یا مِریلند:

این روش نیز جایگزین ایمپلنت میباشد و فقط برای پر کردن جای خالی دندانهای جلویی مناسب است زیرا در هنگام جویدن، زیاد تحت فشار نیستند. در این نوع بریج، دندان پونتیک، معمولا بدون نیاز به تراشیدن دندانهای مجاور، از پشت به آنها میچسبد اما گاهی اوقات ممکن است برای اتصال محکمتر آن به دندانهای کناری، مقداری از مینای دندان تراشیده شود.

کاشت دندان

این روش نسبت به دندان مصنوعی متحرک، روش بهتری است اما ثبات و دوام روش بریج ثابت را ندارد، اما نسبت به این روش کمتر تهاجمی بوده و ارزانتر است. این روش نیز تحت نظر بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت در تهران صورت خواهد گرفت.

دکتر پورمحمد در شرق تهران و دکتر سید محسنی در سعادت آباد و شهرک غرب، که بهترین دکتر دندانپزشک برای ایمپلنت در شرق تهران هستند، توصیه میکنند که فقط در شرایط خاص از روشهای جایگزین ایمپلنت استفاده کنید که این شرایط عبارتند از: سن بالای 60، پرتو درمانی، تراکم کم استخوان در فک، مصرف برخی داروها که تداخل در رشد استخوان ایجاد میکنند، یائسگی، وجود عفونت در لثه، سیگاری بودن، مصرف الکل به مقدار زیاد و دیابت کنترل نشده.

 

بخوانید  کلینیک دندانپزشکی سعادت آباد

در غیر این صورت روش ایمپلنت بهترین روش از لحاظ دوام، ایمنی و کیفیت کار میباشد با اینکه هزینهی بیشتری را در پی داشته و مدت دورهی درمان طولانیتر است.

 

در نهایت باید اشاره کنیم دکتر پورمحمد در شرق تهران و دکتر سید محسنی در اسلام آباد و شهرک غرب، که بهترین دکتر دندانپزشک برای ایمپلنت در تهران هستند، کیفیت و تضمین کاری را به شما هدیه داده و مناسبترین روش برای پر کردن جای خالی دندان را به شما پیشنهاد خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *