بهترین کلینیک دندانپزشکی در پیروزی + ویزیت رایگان

کلینیک و مطب دندانپزشکی در پیروزی مراقبت از دندانها باید در بالای لیست “کارهای انجام شده” برای حفظ سلامت دهان و دندان و داشتن یک لبخند زیبا باشد. برای داشتن دندانهای قوی و سالم، استفاده از محصولات صحیح مراقبت از دندان و انتخاب غذای مناسب ضروری است. شما با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی در پیروزی می توانید برای مشکلات دندان خود از متخصصین ما مشاوره بگیرید، زیرا بی توجهی به دندان ها و بهداشت ضعیف دهان می تواند به طور جدی بد باشد و مینای دندان را از بین ببرد، باعث ایجاد حفره و حتی از دست دادن دندان ها شود. در این مقاله کلینیک دندانپزشکی در پیروزی شما را با انواع خدمات دندانپزشکی آشنا می کند.

کلینیک دندانپزشکی در پیروزی

اگر برای مراقبت و مشاوره جهت زیبایی و سالم ماندن دندان های خود به دنبال یک دندانپزشک مناسب و متخصص و باسابقه هستید، کلینیک دندانپزشکی در پیروزی می تواند در تمام زمینه های دندانپزشکی مانند لمینت، ایمپلنت، بلیچینگ، جراحی لثه، کشیدن و یا پرکردن دندان با بهترین کیفیت و با تجربه ترین متخصصین دندان پزشکی این خدمات را به شما ارائه دهد.

تصویر1

سفید کننده دندان در کلینیک دندانپزشکی در پیروزی

لبخند شما یکی از اجزای اصلی اولین برداشت شما است. وقتی رنگ دندان های شما تغییر رنگ میدهد، کیفیت لبخند شما کاهش می یابد. تغییر رنگ دندان ها به سرعت منجر به از دست دادن اعتماد به نفس می شود. روشهای سفید کردن دندانها رواج فزاینده ای پیدا کرده است. در کلینیک دندانپزشکی در پیروزی، ما سفید کردن دندان ها را برای شما ارائه می دهیم، این کار با محصولات سفید کننده دندان به لبخند شما کمک می کند تا سالم تر به نظر برسید.

تصویر2

لمینت و کامپوزیت دندان

هنگامی که در دهان حفره ایجاد میشود، دندانپزشک پوسیدگی را از دندان شما برداشته و از یک پرکننده برای پوشاندن ” ناحیه ای که مواد پوسیده در آن بود استفاده می کند. یکی از این پرکننده ها کامپوزیت است. پرکن کامپوزیت ترکیبی از رنگ پلاستیک و سرامیک به رنگ دندان است و آنها را برای دندانهایی که هنگام صحبت یا لبخند زدن در معرض دید یا نمایان شدن قرار می گیرند، تبدیل می کند. همچنین شیوه دیگر لمینت دندان است که یک ماده نازک به شکل برگ است که از سرامیک دندان ساخته شده و به سطوح جلویی دندان ها چسبیده است. ضخامت ورقه های چینی به طور کلی 0.5-0.6 میلی متر است. این مقدار تقریباً 2 برابر ضخامت پوسته تخم مرغ است. شما در کلینیک دندانپزشکی در پیروزی میتوانید بهترین نوع لمینت و کامپوزیت را جهت زیبایی دندان خود تجربه کنید.

تصویر3

ایمپلنت و کاشت دندان در کلینیک دندانپزشکی در پیروزی

 

اگر یک یا چند دندان شما از بین رفته است، راه های مختلفی برای جایگزینی آنها وجود دارد. جایگزینی برای بریج ها، پروتزهای جزئی یا کامل ممکن است کاشت دندان باشد. ایمپلنت دندان یک ریشه مصنوعی دندان است که در فک شما قرار می گیرد تا دندان یا بریج جایگزین را نگه دارد ایمپلنت برای جایگزینی ریشه های از دست رفته و حمایت از دندان های جایگزین مصنوعی استفاده می شود. آنها راحت هستند و شبیه دندانهای طبیعی هستند. کلینیک دندانپزشکی در پیروزی قادر است با کیفیت ترین مواد را در کاشت دندان برای شما ارائه دهد.

تصویر4

انواع ایمپلنت دندان

اندوستئال (در استخوان): این رایج ترین نوع ایمپلنت است. انواع مختلف شامل پیچ ، سیلندر یا تیغه هایی است که با جراحی در استخوان فک قرار می گیرند. هر ایمپلنت دارای یک یا چند دندان مصنوعی است.

زیر سطحی (بر روی استخوان): این قسمت ها در بالای فک قرار می گیرند و پایه های فلزی که از لثه بیرون زده اند تا پروتز را نگه دارند. این نوع ایمپلنت ها برای بیمارانی استفاده می شود که قادر به استفاده از پروتزهای معمولی نیستند و دارای حداقل ارتفاع استخوان هستند.

ایمپلنت ها در کلینیک دندانپزشکی در پیروزی  دارای مزایای:

طبیعی تر و راحت تر بودن

بهبود عملکرد جویدن

منجر به کاهش احتمال ایجاد حفره در دندانهای مجاور می شود

منجر به حفظ بهتر استخوان در محل دندان از دست رفته می شود

باعث کاهش حساسیت در دندانهای مجاور می شود

تصویر5

عصب کشی دندان

کانال ریشه حاوی اعصاب و رگ های خونی است. هنگامی که یک دندان بالغ از لثه بیرون آمد، عصب دندان هیچ هدف خاصی جز حس گرما، سرما و سایر محرک ها ندارد. برداشتن عصب در دندان عفونی بخشی از یک روش استاندارد برای درمان دندان درد ناشی از پوسیدگی یا عفونت در پالپ دندان است. عصب کشی به دندانپزشکان کمک می کنند تا سالانه میلیون ها دندان را از کشیدن نجات دهند. هدف از عصب کشی که به درمان اندودنتیک نیز معروف است، نجات دندان آسیب دیده از پوسیدگی، بیماری یا آسیب است. شما می توانید با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی در پیروزی بهترین و با کیفیت ترین عصب کشی را دریافت کنید.

تصویر6

 ترمیم و پر کردن دندان ها

در اصطلاح عامیانه، “حفر یک سوراخ در دندان و پر کردن حفره با پرکننده های مصنوعی” چیزی است که پر کردن دندان را به بهترین شکل مشخص می کند. این هدف برای اصلاح ساختار دندان از دست رفته در پوسیدگی و درمان حفره در دندان است. در طول عمل، دندانپزشک در کلینیک دندانپزشکی در پیروزی، قسمت پوسیده دندان را برداشته و ناحیه آسیب دیده را تمیز می کند و سپس در نهایت، ناحیه ای را که روی آن قسمت پوسیده وجود داشت روی دندان “پر” می کند. برای مراقبت و جلوگیری از پوسیدگی دندان بهتر است از خوردن بیش از حد تنقلات قندی مانند کلوچه، کیک و سایر دسرها در طول روز خودداری کنید، زیرا می تواند منجر به پوسیدگی دندان شود. ترمیم دندان در دندانپزشکی ترمیمی، بخشی جدایی ناپذیر از مدیریت بهداشت دهان و دندان است و بارها و بارها برای ترمیم دندان های از دست رفته، شکسته یا پوسیده استفاده می شود. استراتژی دندانپزشکی ترمیمی به میزان آسیب و سایر عوامل فیزیکی مانند سلامت فعلی شما بستگی دارد.

تصویر7

انواع جراحی لثه

اکثر جراحی های لثه برای از بین بردن عفونت های باکتریایی انجام می شود. با این حال، به دلیل برخی بیماریهای مزمن و داروهایی که برای درمان آنها مصرف می شود، ممکن است باعث بیماریهای لثه شود. اینها با موفقیت از طریق جراحی های پریودنتال انجام می شود. اجازه دهید نگاهی به انواع جراحی های لثه در کلینیک دندانپزشکی در پیروزی بیندازیم.

جراحی فلپ: این یک روش جراحی رایج برای از بین بردن تشکیل باکتری های اضافی روی دندان است.

جراحی شامل بخیه لثه ها پس از پاکسازی است. شرایطی وجود دارد که در طی این روش استخوان نیاز به تغییر شکل دارد.

پیوند استخوان: این عمل زمانی انجام می شود که استخوان اطراف ریشه دندان آسیب ببیند. این یک جراحی قابل تعویض است که در آن استخوان آسیب دیده قدیمی با یک استخوان جدید جایگزین می شود. این روش برای کمک به رشد مجدد دندان ها انجام می شود.

بازسازی بافت هدایت شده: این یک روش موثر برای تحریک رشد بافت و استخوان است. این یک روش ضروری برای جلوگیری از رشد بیش از حد استخوان یا بافت است که ممکن است عوارض زیادی ایجاد کند.

پیوند بافت: این همان عمل پیوند استخوان است که در آن بافتها جایگزین می شوند. مواردی وجود دارد که ممکن است بافت آسیب دیده یا از بین برود. این یک روش جراحی موثر است که به رشد مجدد بافت ها کمک می کند.

تصویر8

کشیدن دندان

کشیدن دندان زمانی است که دندانپزشک دندان را از دهان شما خارج می کند. این کار بیشتر برای نوجوانانی انجام می شود که آخرین دندان شیری آنها نیوفتاده است یا بزرگسالانی که نیاز به دندان عقل دارند، اما دلایل دیگری نیز وجود دارد که ممکن است نیاز به کشیدن دندان داشته باشد. این روش دندانپزشکی رایج هر روز توسط دندانپزشکان در همه جا انجام می شود تا به تسکین دردی که بیماران احساس می کنند، کمک کند. دندان پزشکان باتجربه در کلینیک دندانپزشکی در پیروزی می توانند دندان های پوسیده و حتی دندان عقل شما را با بهترین شیوه از از لثه خارج کنند.

بیماران کلینیک دندانپزشکی در پیروزی به دلایل مختلف نیاز به کشیدن دندان دارند. که برخی از آنها شامل:

جمع شدن دندان ها: شلوغی دندان زمانی است که اندازه فک با اندازه دندان ها مطابقت نداشته باشد. این می تواند باعث شلوغی بیش از حد شود، از ورود صحیح دندان های دیگر جلوگیری می کند، روی نیش شما تاثیر می گذارد و موارد دیگر.

دندان عقل همچنین می تواند باعث جمع شدن دندان ها شود. از آنجا که دندان عقل معمولاً در اواخر عمر رویش می کند، می تواند دندان ها را به اطراف بچرخاند و باعث ایجاد مشکل در نیش و تراز شدن شود. برداشتن دندان عقل می تواند به محافظت از هرگونه مراقبت ارتودنسی که داشته اید کمک کند و از درد در آینده جلوگیری کند.

عفونت: اگر دندان در معرض پوسیدگی دندان قرار گرفته باشد، ممکن است نیاز به کشیدن دندان باشد. هنگامی که آسیب ناشی از پوسیدگی دندان بر مرکز دندان که رگ های خونی و اعصاب در آن قرار دارند تاثیر می گذارد.

بیماری لثه: در مرحله پیشرفته بیماری لثه، عفونت به قدری توسعه یافته است که می تواند شما را در معرض خطر از دست دادن استخوان قرار دهد. این می تواند منجر به برداشتن دندان برای تمیز کردن باکتری ها از دهان و بهبود عفونت پیشرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گالری عکس و تماس کلیک