ایمپلنت و کاشت دندان

لیست بهترین مرکز کاشت ایمپلنت در شمال تهران 🦷

بهترین مرکز کاشت ایمپلنت در شمال تهران

آیا به دنبال جایگزینی مطمئن، ایمن، کارآمد و دائمی برای دندان خود هستید؟

با ما همراه باشید!

بهترین مرکز کاشت ایمپلنت در شمال تهران

ایمپلنت های دندانی چیست؟

در صورت از دست رفتن دندان بر اثر پوسیدگی، حوادث (آسیب دیدگی یا ضربه به صورت) و یا سایر پیشامدهای دیگر، گاه می بایست دندان از ریشه کشیده شود.

در این حالت به دلایل زیبایی ظاهری، تکلم و مهم تر از تمامی این موارد جویدن غذا یکی از دغدغه های بیماران جایگزینی دندان از دست رفته خواهد بود. امروزه روش های بسیاری وجود دارد که می توان به راحتی این مشکل را حل نمود. اما تمامی روش های جایگزینی دندان دائمی نیستند.


 

گالری فیلم و عکس چگونگی انجام ایمپلنت در مطب دکتر سید محسنی قبل و بعد کلیک

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران قیمت مناسب
ایمپلنت دندان از 0 تا 100 6 میلون تومان دکتر سید محسنی سه شعبه در شرق غرب شمال تهران

امروزه ایمپلنت نسبت به سایر روش های جایگزینی از اهمیت بالاتری برخوردار است. برای مثال در حالی که یک پل دندانی حدود یک دهه به خوبی باقی می ماند، ایمپلنت های دندانی می توانند برای تمام عمر دوام داشته باشند، به خصوص اگر به خوبی درمان شده و از آنها مراقبت شود.

لازم به ذکر است! ایمپلنت های دندانی به جلوگیری از تحلیل رفت استخوان کمک می کنند. اگر فضای خالی در دهان وجود داشته باشد و دندانی جایگزین نشود، استخوان فک به دلیل عدم تحرک در آن فضا خراب می شود.

لیست مراکز ایمپلنت غرب تهران

در طی یک سال از دست دادن دندان، استخوان می تواند تا 25٪  از حجم خود را از دست بدهد و این فقط اولین سال است. در صورت عدم درمان ضرر ادامه خواهد یافت.

دسترسی سریع به مطالب ایمپلنت دندان

مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان کاشت ایمپلنت دندان ایرانی در مطب تهران
ایمپلنت کره ای و انواع برند آن مطب  کاشت ایمپلنت در شمال تهران
تفاوت ایمپلنت ها با هم چند جلسه برای ایمپلنت لازم است ؟
ایمپلنت فوری یک روزه چیست ایمپلنت فوری 
نکاتی در مورد ایمپلنت و کاشت دندان ایمپلنت و بریج دندان چیست؟
آیا من گزینه  مناسب برای ایمپلنت هستم؟

بهترین مرکز کاشت ایمپلنت در شمال تهران

مرکز دندانپزشکی شبانه روزی دکتر سید محسنی به عنوان بهترین کلینیک دندانپزشکی در زعفرانیه ، یکی از مجهز ترین مراکز دندانپزشکی در ایران است .

کلیه خدمات جراحی با لیزر بدون درد و کلیه خدمات دندانپزشکی با رعایت اصول مواجهه با کرونا مورد تایید وزارت بهداشت می باشد.

اولویت کلینیک دکتر سیدمحسنی (Dental Castel) همواره کسب رضایت شما مراجعه کنندگان بوده ، هست و خواهد بود :

شماره تماس با مطب و مرکز دندانپزشکی دکتر سید محسنی :

021-223-666-50

تماس در خارج ساعات کاری :

0922-135-22-35

آدرس شعبه 1 : زعفرانیه خیابان مقدرس اردبیلی- خیابان ب – پلاک1 – واحد 8

آدرس شعبه 2 : شهرک غرب بلوار درختی خیابان حافظی نبش کوچه پرتو پلاک 29 طبقه همکف زنگ دندانپزشکی

instagram

گالری عکس کلیک

ایمپلنت های دندانی باعث می شود دندان های مجاور ثابت بمانند. وجود شکاف در دندان های از دست رفته باعث ناپایداری دندان ها شده و در نهایت ممکن است باعث کج شدن سایر دندان ها شود و آنها را در معرض پوسیدگی قرار می دهد.

بهترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران
ایمپلنت خوب در تهران کلیک

همانطور که می دانید شکاف موجود در دندان های از دست رفته می تواند به مانند یک دام برای باکتری ها و مواد غذایی باشد که در نهایت منجربه بیماری لثه خواهد شد.

مشکل دیگری که ایمپلنت های دندانی می توانند برطرف کنند این است که ایمپلنت ها نه تنها از نظر سلامتی کمک کننده می باشند، بلکه یک امتیاز بزرگ برای ویژگی های زیبایی نیز محسوب می شوند.

همچنین بهتر است بدانید بسیاری از افراد به دلیل عدم رضایت از پروتزهای معمولی به جهت استفاده از چسب و یا مشکلاتی همچون شل شدگی دندان جایگزین شده، ایمپلنت دندانی را انتخاب می نمایند.

بهترین مرکز کاشت ایمپلنت در شمال تهران

ایمپلنت های دندانی چگونه انجام می شود؟

ایمپلنت های دندانی یا به صورت یک مرحله ای و یا دو مرحله انجام می شود. اما به طور کلی در ابتدا جهت انجام ایمپلنت دندانی نیاز است تا دندانپزشک طی یک جلسه بیمار را ویزیت نماید و سوابق دارویی و بیماری فرد را مورد بررسی قرار دهد، همچنین عکسبرداری های مورد نیاز جهت ادامه درمان مورد نیاز خواهد بود.

پس از اینکه دندانپزشک فرد را کاندیدای مناسبی جهت درمان دانست. ابتدا دندان پوسیده و یا ریشه نهفته دندان خارج خواهد شد، سپس پیچی از جنس تیتانیوم در داخل بافت استخوانی قرار می گیرد.

در این حالت در صورت انجام درمان طی دو مرحله فرد به مدت چند ماه نیاز به دوره ریکاوری خواهد داشت، پس از بهبودی مجدد در مرحله دوم با ایجاد برش کوچکی پایه بر روی پیچ قرار می گیرد و در نهایت تاج دندان به وسیله چسب و یا به صورت پیچی بر روی پایه ثابت خواهد شد.

مطالب مرتبط

ایمپلنت در تهران

بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت در تهران

تفاوت ایمپلنت ها با هم

هزینه ایمپلنت های دندانی چقدر است؟

هزینه ایمپلنت با توجه به منطقه جغرافیایی، حق ویزیت دندانپزشک و کیفیت مواد مصرفی متفاوت خواهد بود. در برخی موارد بسته به شرایط بیمار با توجه به عدم داشتن بافت استخوانی مطلوب نیاز است تا پیوند استخوان انجام شود و به تبع در این حالت هزینه درمان بیشتر خواهد بود. تعداد ایمپلنت درخواستی و انتخاب درمان یک مرحله ای نیز می تواند در افزایش هزینه دخیل باشد.

مزایا و معایب ایمپلنت های دندانی چیست؟

در هر زمان بهتر است مزایا و معایت روش درمانی را مدنظر قرار داد. در زیر به برخی از معایت و مزایای ایمپلنت دندانی اشاره شده است:

بهترین مرکز کاشت ایمپلنت در شمال تهران ؛ مزایا:

راحتی، افرادی که برای مدتی مجبور به استفاده از پروتزهای متحرک بوده اند، به خوبی می دانید که استفاده از پروتز متحرک می تواند چقدر ناخوشایند و گاه پر دردسر باشد.

احساس طبیعی کاشت دندان به گونه ای ساخته می شود که جایگزین ریشه شده و با استخوان ادغام می شود و به همین دلیل فرد احساس دندان طبیعی و واقعی را خواهد داشت و در این حالت غذا خوردن نیز با احساس بهتری همراه خواهد بود.

دائمی بودن ایمپلنت های دندانی سالها دوام می آورند، به خصوص اگر از آنها مراقبت خوبی شود. گفتار واضح تر بعضی اوقات دندان های کج، آسیب دیده باعث می شود که مردم نتوانند کلمات خود را درست ادا کنند یا نتوانند اصوات خاصی را به درستی تلفظ کنند و در نهایت افزایش عزت نفس از مزایای ایمپلنت دندانی می باشد.

معایب:

 خوب، صادقانه بگویم، واقعاً وجود ندارد! این روش به خودی خود ناراحتی بسیار کمی را شامل می شود و با استفاده از بی حسی موضعی اکثر بیماران اظهار داشته اند که ایمپلنت دندان درد کمتری نسبت به کشیدن دندان دارد.

یک درد وجود دارد که پس از دریافت ایمپلنت حدود یک روز ایجاد می شود، اما این شدت زیاد نیست و به راحتی با اکثر داروهای ضد درد بدون نسخه قابل درمان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *