ارتودنسی برای بزرگسالان

موضوعاتی که در ادامه میخوانید :

مرد و زن با دندان های سالم و ارتودنسی برای بزرگسالان

لبخند شما اولین چیزی است که مردم وقتی  شما را میبینند ، متوجه آن می شوند. کج شدن، دندان های بهم فشرده و یا دندان های  نیش ناهموار می تواند احساس ناخوشایندی  را بدون توجه به سن شما بوجود آورد. خبر خوب این است که با پیشرفت های امروز در ارتودنسی، دندان های منظم تر و صاف تر فقط برای بچه ها و نوجوانان نیستند.علاوه بر این ارتودنسی برای بزرگسالان با متد های روز انجام می شود.

اکنون بیش از همه بزرگسالان با موفقیت دندان های خود را  برای یک لبخند سالم و هماهنگ تر مرتب می کنند. این که آیا شما به دنبال درمان زیبایی هستید و یا مایل به بهبود سلامت دندان خود هستید، ارتودنسی را می توان برای غلبه بر مشکلات متعدد که ممکن است برای سال ها یا در طول مدتی  توسعه یافته است،استفاده کرد . این به این دلیل است که دندان ها می توانند در طول سال ها تغییر پیدا کنند، حتی اگر آنها سالم باشند و در نتیجه دندان های جلویی شما را تحت تاثیر قرار دهند.

تغییرات در صف بندی دندان ها می تواند در طول سال ها رشد و نمو داشته باشد و شما را با خونریزی نامناسب بین ریشه های دندان به علت کم شدن مواد استخوانی حمایت کننده یا عفونت های لثه، رها می کند. تا زمانی که شما در بیست سالگی هستید، بسیاری از استخوان های شما سخت تر شده و دیگر رشد نمی کنند.

تفاوت دندان ارتودنسی شده با دندان عادی

آندربایت و اوربایت

برای کسانی که مبتلا جلوبودن دندان های فک پیشین(آندربایت) یا جلو بودن دندان های فک پایینی(اوربایت) هستند، درمان ارتودنسی می تواند یک درمان موثر باشد. این  مسئله مهم است زیرا عدم تعادل باعث می شود  تمیز کردن دندان ها سخت شود و مکان مناسبی را برای ایجاد باکتری های دهان و پلاک ایجاد می کند.

البته، به عنوان یک بزرگسال، شما ممکن است نخواهید  که بند فلزی در لبخند شما قابل مشاهده باشد. اما گزینه های دیگری برای شما وجود دارد، از جمله بند های ارتودنسی زاویه دار (اگر دندان ها به اندازه کافی بلند باشند، روی دندان های عقبی قرار می گیرند)، بندهای سرامیکی (بجای استفاده از فلز، مواد سرامیکی شفاف) و ارتودنسی پلاستیکی شفاف.

ارتودنسی شفاف

ارتودنسی های شفاف یکی از گزینه های محبوب تر هستند که بسیاری از بزرگسالان و نوجوانان از  آن برای مرتب کردن دندان های خود استفاده می کنند و هنگام رفع مشکلات جزئی بسیار موثر هستند.  این روش  با استفاده از ارتودنسی های پلاستیکی شفاف که به دندان پوشانده می شوند  کار می کنند.امروزه ارتودنسی مقرون به صرفه تر از همیشه است و لبخند سالم برای سلامتی شما حیاتی است و بدون صدمه  برای شما لبخند بزرگی به ارمغان می آورد. بنابراین اگر میخواهید دندانهای راست و آماده تغییر را داشته باشید، ما برای کمک به اینجا هستیم. برای پیدا کردن گزینه های ارتودنسی خود، لطفا امروز با ما تماس بگیرید .

همه تلاش همکاران ما در کلینیک های دندانپزشکی بر این است که رضایت مراجعان را جلب کنیم و به آنها لبخندی زیبا در کنار دندان هایی سالم و مرتب هدیه کنیم.شما شایسته ی لبخندی زیبا و دلنشین هستید.

مراکزی که در صادقیه خدمات ارتودنسی ارائه میکنند:

دکتر احسان صانعی   شماره تماس مطب: 02144228535

کلینیک ارتودنسی دکتر فاضل فیروزی   شماره تماس:02144005731

 

منبع:https://www.osolc.com

مقالات پیشنهادی

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

adminn

1 ماه پیش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *