تبلیغ سایت های کلینیک زیبایی و پزشکی

تبلیغ سایت پزشکی تبلیغات یکی از مهمترین عناصر فعالیت اقتصادی هر شرکت و فرد میباشد. تبلیغات مختلفی وجود دارد تا یک کسب و کار رونق بگیرد مهم نیست این کسب وکار رستوران یا طلا فروشی باشد یا پزشک . همه نیاز به دیده شدن دارند

اگر پزشک باشید یا فوق تخصص و یا دارای کلینیک زیبایی و در زمینه های مختلف خدمات  داشته باشید و کار شما هم خیلی خوب باشد , تا دیده نشوید مراجعه کننده ای نخواهید داشت. البته یکسری از افراد اعتقادی به تبلیغات ندارند و معتقدند کار ما که خوب باشد سایر افراد به سمت ما جذب میشوند.

کیفیت و تاثیر تبلیغات پزشکی روی آن

البته که کیفیت کاری هر شخص مهمترین عامل در رضایت مشتریان میباشد و سبب میشود تا اسم شما بر سر زبان بیافتد اما ایا در مدت زمان کوتاه میشود نام خود را بر سر زبان همه بیاندازید

جواب به این سوال خیر است شما اگر متخصص زیبایی جراح یا پزشک عمومی یا سنتی باشید و کار شما عالی باشد حدود 5 6 سال در خوشبینانه ترین حالت طول میکشد تا سر زبان ها بیافتید البته اگر خوششانس باشید و به طور مثال رقیبی نباشد که شمارا تخریب کرده و یا دائما مطب خود را تغییر ندهید.

اما ایا ممکن است در مدت زمان کوتاه به طور مثال 6 الی 1 سال آنقدر معروف و برند شد که نام ما بر سر زبان ها بیافتد.

جواب به این سوال اری میباشد

با یکسری از اصول برند سازی  نام افراد را در جای جای اینترنت که یکی از قوی ترین فضا ها برای برند سازی است , میتوان نام و خدمات افراد ( که کیفیت خدمات آنها خوب باشد و نه افراد تازه کار و کار نابلد) بر سر زبان ها انداخت ( اجرای وبسایت , تبلیغات در سایت های مختلف , سئو محلی نام افراد و … )

اگر میخواهید در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید با ما تماس بگیرید و با خیال آسوده برند سازی نام و خدمات خود را بر سر زبان همگان بیاندازید.

02144013895

09121966689

در صورت عدم پاسخگویی با شماره همراه تماس حاصل فرمایید.

خدماتی که سئو پرداز تا بحال موفق به برند سازی نام و خدمات آنها کرده به شرح ذیل میباشد.

بخوانید  معایب و مزایا بلیچینگ دندان چیست ؟

دکتر کاظم محقق : پوست مو زیبایی ( با کلمات گوگل = دکتر پوست و مو غرب تهران , مراکز لیزر در تهران )

دکتر شیرین راحمی : پوست مو زیبایی شرق تهران

کلینیک زیبایی نیاوران مریم : کلینیک پوست مو و زیبایی , لیزر موهای زائد نیاوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبلیچینگ دندان هر دو فک 450 تومان!